RedLine Eclipse GST’99

Esam nolēmuši veidot detalizētāku un plašāku aprakstu sēriju par vietējā mēroga jdm projektiem, lai mums visiem būtu interesantāk. Šoreiz tā ir jdm.lv foruma lietotāja RedLine Mitsubishi Eclipse

2.0l 4 cilindru turbo motors ar 210 zs pie 6,000 rpm ir atbilstoša dvēsele šai divdurvju kupejai ar priekšējās ass piedziņu.
Mitsubishi Eclipse, kuru atpazīst arī pēc trīs burtu salikuma DSM (Diamond Star Motors – kopuzņēmums, kurā galvenokārt ekonomisku un importa/eksporta noteikumu dēļ apvienojās Mitsubishi Motors Corporation un ChryslerCorporation, DSM ražoja uz vienas platformas būvētus auto tādus kā Mitsubishi Eclipse, Eagle Talon, Plymouth Laser u.c.) ir viena no populārākajām kupejām ASV, kur viņu mēdz dēvēt par Japanese version of pony car (pony car – automobļu klase, kuru ASV aizsāka Ford Mustang – japāņu muscle car versija).
Starp Jdm.lv entuziastiem izceļas viena no Japānas tirgum ražotajām Eclipsēm, līdz ar to neliels stāsts par auto un tā saimnieku.

Tavs vārds, Tavs auto?
Ivo, jdm.lv atpazīstams arī kā RedLine. Braucu ar Mitsubishi Eclipse GS-T 99` JDM.

Ar ko nodarbojies un ko dari ikdienā?

Auto GPS izsekošanas un degvielas kontroles uzstādīšana.

Tava Auto stāsts?

Ar Eclipsiēm braucu jau kopš 2007.gada, taču šis auto tika atvests no Japānas pirms nepilna gada. Skrūvēšana tika sākta jau nākošajā dienā pēc auto iegādes.

Kādi uzlabojumi Eclipsei ir veikti?
5Zigen PRORACER ZZ pilnā izplūde, HKS blow off valve, NGK Spark Plug Cable, K&N air filter, sandwich plate, smoked white led series oil/water temp and oil pressure gauges, transmission swap: A/T to M/T, ACT Cluth kits, heavy Duty Pressure Plate & Solid Hub (6 Pad) Disc, KYB AGX shocks, H&R -35mm lower springs, EVO IX Brembo Big Brake Kit & Brembo brake pads, EVO IX BBS 17′ wheels, Rays Wheel Lug Nut Set (black), Momo trek steering wheel, EVO IX Recaro seats, pelēkais salons nomainīts uz melnu, Pioneer Speakers, Pansaonic head, smoked front/side bumper lights, smoked turn signal Light & back up light, full 2Gb body kit, red Tail light, 2Gb headlight, 2Gb Fog light, dark windows tinted etc.

Remontē pats vai uztici labām rokām?
Savu iespēju robežās pats cenšos visu darīt.

Kādi turpmākie plāni?
Krāsas atjaunošana, AWD swaps (street legal) jaudas pacelšana uz 300zs.

…tusēties, vai uz trasi?
Uz trasi pēc adrenalīna.

Ar ko brauktu, ja nebūtu šīs mazulītes?
Evolution IX

Ko draudzene saka par aizraušanos ar automašīnām?
Tas jau ir par traku…

Vairāk par šo auto forumā: Lasi šeit

Šis ir pirmais raksts sērijā “jdm.lv entuziasti un PROJEKTI”, seko līdzi turpinājumam un pievienojies jdm.lv

foto un teksts: Justs Dimants (Forumā Onyx)