PAR MUMS

cropped-jdm_minimeet.jpg Jdm.lv ir sociāls projekts. Projekta vīzija ir popularizēt Latvijā Japāņu automašīnas, Japāņu kultūru, Japāņu auto tūninga stilus, auto un moto sportu. Sekot līdzi aktualitātēm pasaulē un vietējā mērogā, sniegt dažādas intervijas, aprakstus.  Jdm.lv vēlas kļūt par Japāņu automašīnu subkultūru Latvijā, kas apvienotu tehniski domājošus un radošus cilvēkus ar savu viedokli, stilu un dzīves uztveri. Veidot japāņu auto entuziastiem iespēju savstaprēji komunicēt .  JDM.LV – centīsies būt interesants cilvēkiem, kas ir informēti, saistīti ar Japāņu atomašīnām un Jdm kultūru, kā arī tādiem – kas vēl nezina, kas tas ir.

Kas mūsuprāt ir JDM :
Jdm –  šī 3 burtu abreviatūra  nozīmē (Japan domestic market), kas ir “tīrasiņu” Japānas autobūves produkti, mašīnas, kas domātas Japānas iekšzemes tirgum, atšķirīgi modeļi no EDM (Eiropas tirgus), USDM, (Amerikas tirgus), UKDM (Anglijas), AUDM (Austrālijas). Mašīnas kuras bija paredzētas un atrodamas nekur citur kā tikai Japānā. Šie visi modeļi ir ar labās puses vadību (Right hand drive).
(DIEMŽĒL Tādi “importi” Latvijā ir ļoti maz, nav viegli tādus iegādāties attāluma, cenas un stūres pārbūves dēļ).

Bet jā, tas ir visīstākais jdm’s !

 

Jdm stils – ir Japāņu mašīnas, kas paredzētas citiem tirgiem – Eiropai(EDM),ASV(USDM),Anglijai(UKDM),Austrālijai(AUDM) , BET “tūnētas”, uzlabotas – LAI LĪDZINĀTOS, vai pielāgotos tīrasiņu JDM modeļiem. Tas ir – zems klīrenss, Jdm dzinēji, jdm diski, virsbūves daļas, optika (melnie housingi lukturiem, oranžie gabarīti un pagriezieni, dzeltenās miglas, un daudzas citas lietas.)

Jdm.lv portālsIr jdm stila portāls, kas apkopo un popularizē visu iepriekš minēto. Tas nozīmē, ka jebkuram cilvēkam, kuram patīk japāņu automašīnas un šis stils ir iespēja, te atrast domubiedrus,citus entuziastus un pat draugus.

 

 

Sadarbojamies ar vietējiem auto nozares uzņēmumiem: reklāmas un pasākumu jautājumos.

Edmunds Ostrovskis

E-pasts: edm@jdm.lv

Tel: (+371) 293.93.623