Banded wheels - metinatie dzels diski !

Disku veidi,platumi, iznesumi utt
Post Reply
sirmaiz
Reģistrēts lietotājs
Reģistrēts lietotājs

Re: Banded wheels - metinatie dzels diski !

Post by sirmaiz » 27.1.2013, 23:14

Alqaeda wrote:TIG buutu visideaalaakais!
Piekrītu, bet manuprāt cenas atšķirība starp labu TIG un MIG ir nenormāla. kā arī TIG'u mums darbā nav kur izmantot.
Oversteer is when passenger is scared, understeer is when driver is scared.

Image

Alqaeda
Reģistrēts lietotājs
Reģistrēts lietotājs

Post by Alqaeda » 28.1.2013, 19:14

sirmaiz wrote:
Alqaeda wrote:TIG buutu visideaalaakais!
Piekrītu, bet manuprāt cenas atšķirība starp labu TIG un MIG ir nenormāla. kā arī TIG'u mums darbā nav kur izmantot.
Nu jaa, viens labs tig maksaa 5x labus mig! :venas

slieksnis
Reģistrēts lietotājs
Reģistrēts lietotājs
Vehicle: Nissan Laurel 1987 2,8 Tdi

Post by slieksnis » 29.1.2013, 14:08

esmu taisiijis,
likt pa vidu plaksni neatbalstu vispaar, jo tas ir 2 liekas shuves pa kuram var nakt gaiss utt, pie tam vinjus ir ljoti gruti nobalanseet, jo diska gjeometrija nobiidas kaut vai pa 1mm un nevar normali nobalanseet, labak ir 8 diski, bet iespejams neekonomiski, pasham ir platie metala diski laurim, es izmantoju savus garazhas krajumus, 9" plati UAZ sacensibu diski " white spoke" , es vnk uz lazera izgriezu sen vajadzigos skruvju attalumus un centra diamnetu, un uzmetinaju pa virsu vecajam skruuveem, otrais variants kur gan vajag virpu ir izgriezt vecos caurumus aaraa un to shaibu ielikt iekshaa un tad ir smuka 1 shuve un ar balanseshanu nav ne vainas

edm
eat-sleep-jdm
eat-sleep-jdm
Vehicle: // Empty garage

Post by edm » 29.1.2013, 14:39

slieksni iemet kādu bildi 8-)

sirmaiz
Reģistrēts lietotājs
Reģistrēts lietotājs

Post by sirmaiz » 29.1.2013, 15:18

slieksnis wrote:esmu taisiijis,
likt pa vidu plaksni neatbalstu vispaar, jo tas ir 2 liekas shuves pa kuram var nakt gaiss utt,
viena, divas vai trīs šuves. gaiss jebkurā gadījumā ies nost, tādēļ jāsmērē ciet ar kādu silikonu-hermētiķi vai jāpērk TIG par ~5k ls :mrgreen:

Bet kā ir ar riepu montēšanu? Riepas iekšējiem bortiem iet pāri "strečojot" ? kaut kur dzirdēju atsaukmes ka riepas plēš un nevar uzbortēt.

Savu disku diemžēl vel uz balansēšanu neesmu aizvedis, uz virpas ar aci izskatījās ka disks ir taisns (varbūt taisnāks kā pirms tam :loser )
Oversteer is when passenger is scared, understeer is when driver is scared.

Image

Alqaeda
Reģistrēts lietotājs
Reģistrēts lietotājs

Post by Alqaeda » 1.2.2013, 23:02

sirmaiz wrote:
slieksnis wrote:esmu taisiijis,
likt pa vidu plaksni neatbalstu vispaar, jo tas ir 2 liekas shuves pa kuram var nakt gaiss utt,
viena, divas vai trīs šuves. gaiss jebkurā gadījumā ies nost, tādēļ jāsmērē ciet ar kādu silikonu-hermētiķi vai jāpērk TIG par ~5k ls :mrgreen:

Bet kā ir ar riepu montēšanu? Riepas iekšējiem bortiem iet pāri "strečojot" ? kaut kur dzirdēju atsaukmes ka riepas plēš un nevar uzbortēt.

Savu disku diemžēl vel uz balansēšanu neesmu aizvedis, uz virpas ar aci izskatījās ka disks ir taisns (varbūt taisnāks kā pirms tam :loser )
Nu pietiks ar 2,5k Ls! :mrgreen:
Mans pirmais disks ko uztaisiiju bij no diviem diskiem un probleemas bij uzmonteet riepu - ka rez. sacakareeju disku un riepu...
Es pieturos pie plaaksnes metinaasanas... - plaukts var buut tik plats cik vien sirds veelas!! Ko nelauj ja taisa no 2x diskiem.. Laidiis nost.. no taa nevar izbeegt ja metina ar pusautolaatu..

rhab
Nesen reģistrējies
Nesen reģistrējies
Vehicle: vw passat 87

Post by rhab » 2.2.2013, 01:56

Czar wrote:Par sevi sadaļā bija ielikts Image

puisis rhab pats uztaisijis tos diskus, varbūt viņš vēlas piehaltūrēt.

Man patīk, bet beigās manuprāt cena nostājas vairāk nekā par sakarīgu lieto disku komplektu.
,man jau patīk, bet saprāts saka, pirkt labāk lietos :D

PS. no scirroco foruma varbūt kāds var šeit padalīties ar lietotāja corradsz kontaktiem?
es būšu pāršāvis pār strīpu, aptuveni 60-80ls par darbu, das ist gerai gut. :mrgreen:

bet saprāts saka, pirkt labāk lietos, es arī tā darītu,bet 25 gadus vecai mašīnai kura stāv šķūnī un vairs ceļu satiksmē nepiedalās ir žēl pirkt :mhihi tpc labāk uztaisīju Image :loser lai gan taisnus un panākt,lai viņi nematas visās asīs ir :ar_pautiem to var izdarīt,bet vai tas ir tā vērts :roll: bet ja ļoti gribas max rezultātu (atkarīgs no diska orģinālā stāvokļa) varu visus pa 1u dienu uztaisīt... bet ir jautājums vai tiešām to vajag :!: :?: lai gan pats viņus metinu,virpoju un ar viņiem braucu (problēmas vēl nav bijušas) negribas,lai kāds ar viņiem nošķiļas (ralijā nav testēti :pfff )... bet ja ir interese un velme riskēt 10ls par disku + diskus varam sarunāt...ir palaisti 5ci komplekti apritē nav sūdzību. :good

Czar
Nesen reģistrējies
Nesen reģistrējies
Vehicle: Nissan

Post by Czar » 14.3.2013, 11:27

kā ir ar slodzi uz gultņiem?
cilvēki kompetentāki auto lietās par mani teica, varot dārgi ar gultņu maiņām.

slieksnis
Reģistrēts lietotājs
Reģistrēts lietotājs
Vehicle: Nissan Laurel 1987 2,8 Tdi

Post by slieksnis » 19.3.2013, 10:23

riepas protams nav iistaas, bet tas bija pashaa saajumaa
Image
Image
Image

moro
eat-sleep-jdm
eat-sleep-jdm
Vehicle: eunos roadster

Post by moro » 19.3.2013, 10:38

:good Naais
emergency hairdressing service

Post Reply