Iepazīstini ar sevi & auto/Introduce your self & car

Visiem jaunajiem foruma lietotājiem jāsāk šeit!
Post Reply
onyx
eat-sleep-jdm
eat-sleep-jdm
Vehicle: Taiper civiks, miata

Re: Iepazīstini ar sevi & auto/Introduce your self & car

Post by onyx » 17.8.2018, 16:57

Nais! Sekosim līdzi. šobrīd braucams?
go jdm yourself

TheRideLife
Nesen reģistrējies
Nesen reģistrējies
Vehicle: Toyota Corolla AE82, Renault Fluence

Post by TheRideLife » 17.8.2018, 18:19

teiksim tā, braucams ir, bet līdz skatei tālu :lol2 priekšā grīda pasažiera pusē ir caurrūsējusi, kā arī priekšējie lanžeroni. Bet nekas tāds, ko metināmais un pacietība nevarētu salabot. zem pārsega ir vairāki nepievienoti vadi, nav nojausma, kur tiem būtu jābūt, kā arī kad ieslēdz tālos un aizmugurējos miglas lukturus, pēc sekundes tie izslēdzās. Bet viss pārējais strādā, izņemot tās vietas, virsbūve ir ok stāvoklī, pat laka nelobās nost. Pa meža ceļiem izgāzu, viss brauc un ripo :smile

soulfreak
jdm forumotājs
jdm forumotājs
Vehicle: S2000 and Supra

Post by soulfreak » 18.8.2018, 14:19

āāāā, kā man šis auto patīk, tāds kā reiz pirms padsmit gadiem bija :good ja steidzami vajag naudu, atpirkšu :peace :shura

TheRideLife wrote:
17.8.2018, 16:07
Sveiki, prieks pievienoties šajā forumā, mani sauc Reinis. Pirms dažiem mēnešiem tiku pie šī auto - 1986. gada AE82 toyota corolla. Nabaga auto bij nostāvējis 5 gadus nekustināts, visticamāk būtu nonācis krūmu gonkās. Nopirku šo auto, jo mans sapņu autiņš ir AE86 corolla, un šis ir faktiski FWD versija tam. Kā man stāstīja cilvēki AE82 forumos, tad kā sacīkšu auto, gan AE82 gan AE86 uzstāda pilnīgi identiskus apļalaikus.

Ko es plānoju darīt ar šo auto? izraukt ārā pašreizējo 4A-C motoru un likt leģendāro 4A-GE dzinēju. Divi izjaukti 4A-GE jau ir manā īpašumā, ar pirmās paaudzes, jeb bluetop galvu un vēlās paaudzes 7 ribu bloku. No tūnēšanas ziņas, nākotnē gan jau likšu ieplūdei trumpetes un pacelšu apgriezienus līdz 8000rpm.

Image
Image
Image
Toyota Supra JZA80 | Honda S2000 AP1

Post Reply